Kadına Özel

2019 En Popüler Ve En İyi Maskara Markaları Nelerdir? 10 Yıl

en-iyi-maskara-2019
en-iyi-rimel-markaları

En İyi Maskara Markaları Nelerdir? Keskin bakışlar, ok gibi kirpikler, bakışlarınıza canlılık katarak kendinize öz güven katmaya ne dersiniz? Önceliğimiz kalite olmak üzere rimel veya maskara siz nasıl adlandırıyorsanız aralarından en iyi rimel markalarını sizler için sıraladık. İşte en iyi maskara markaları 2019.

Lancome, Hypnôse maskara

en-iyi-rimel-markaları-nelerdir

Hypones ürünü yaklaşık 10 yıldır hacimli, uzun ve esnek kirpikler sağlayarak kaliteli maskaralar arasına girmeyi başarıyor. Başarısını yakalamam sebebi tüm kirpikleri tek tek sarmasıyla birlikte akma veya yapışma yapmamasıdır.

Clinique, High Impact Extreme Volume maskara

Maskara markaları arasın da, ımpact Extreme Volume maskara kirpiklerinize hacim kazandırarak çekici durmasını sağlıyor. Aynı zamanda içerisinde bulunan sıvı formülüyle topaklanma yapmadığı için kirpiğinize bir kaç kat daha uygulama imkanı sunuyor.

MAC, Haute&Naughty Too Black maskara

Haute&Naughty Too Black maskara ürünü doğa ve dikkat çekici bir görüntü elde etmek istediği için iki ayrı uygulama fırçası tercih ediyor. Bir fırçası daha doğal görünüm verirken diğer fırçası ise daha yoğun bir görünüm sağlıyor. Tercih ettiği iki uygulama fırçası ile bir adım kendini öne atıyor.

Maybelline, Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara

en-iyi-maskara-markaları-nelerdir

Dikkat çekmek isteyen kişiler için kesinlikle önerilen bir ürün. Maybelline, Volume Express Colossal Smoky Eyes maskara yoğun siyah rengi ile kirpiklerinizi ve bakışlarınızı çekici kılıyor. 

L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara

En iyi maskara markaları arasında yerini alan, L’Oréal Paris Bambi Eye Maskara gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlıyor. Özel fırçası ile tüm kirpikleri kavrayıp, kıvıran içten dışa hacim ve doğallık kazandırarak gözlerinizi bir ceylan gözü gibi gözükmesini sağlıyor. 

Dior, Diorshow Iconic Overcurl maskara

Dior, Diorshow Iconic Overcurl maskara kavisli fırçası ile kirpiklerinizi kıvrım ve uzunluk sağlıyor. Akma veya dökme yapmamasıyla beraber uzun süre kalabiliyor. Uzun ve esnek şekil verici bir kirpik fırçası istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Revlon Ultimate All-In-One

en-iyi-maskara-markaları-nelerdir

 

dudak-çatlaması-nasıl-geçer

 

Revlon Ultimate All-In-One yoğun hacim vermek için tasarlanan bu ürün minimal fırçası ile tüm alt kirpiklerinize ulaşarak kavrıyor. Aynı zamanda bulaşma yapmadan zahmetsiz bir ürün olduğu söylenebilir. 

RBenefit BadGal Bang! Volumizing

RBenefit BadGal Bang! Volumizing maskara kirpiklerde ağırlık hissi yaratmıyor. Hatta rimel sürdüğünüzün farkında bile olmuyorsunuz. 36 saat boyunca etkisini kaybetmemesiyle en iyi rimel markaları arasında yerini alıyor. Aynı zamanda bilinin en hafif malzemelerden yapıldığı söyleniyor.

KAYNAKÇA: Best Mascara